Cennik

Lekcja próbna (ok. 45 min)

Nauczymy się pierwszego rytmu wraz z przejściem, co będzie świetnym punktem startowym do dalszej pracy! 

Lekcja próbna jest bezpłatna tylko w przypadku zdecydowania się na zakup lekcji lub któregokolwiek z pakietów - w przypadku braku takiej decyzji koszt lekcji próbnej wynosi 50 zł

 Bezpłatna

Pojedyncza lekcja (1h)

140 zł

Pakiet miesięczny (4 lekcje)

Lekcje z pakietu do wykorzystania w ciągu 30 dni

500 zł (-10%)

Pakiet trzymiesięczny (12 lekcji)

Lekcje z pakietu są do wykorzystania w ciągu 60 dni

1430 zł (-15%)

Pakiet sześciomiesięczny (24 lekcje)

Lekcje z pakietu do wykorzystania w ciągu 180 dni

2670 zł (-20%)


Chcesz postawić swoje pierwsze kroki w świecie muzyki lub szlifować już nabyte umiejętności? Interesuje Cię nauka gry na perkusji i cena za tego typu usługę? Przygotowałem dla Ciebie czytelny cennik, dzięki któremu dostosujesz m.in. liczbę lekcji do swoich celów oraz założonego budżetu.

czytaj więcej

Możesz wykupić pojedyncze spotkanie, na którym np. przećwiczymy konkretny koncept perkusyjny lub zdecydować się na pakiet, obejmujący 1-, 3- lub 6-miesięczny kurs perkusji. Cena jest oczywiście zależna od liczby lekcji. W przypadku wybrania drugiej opcji, w każdym miesiącu spotkamy się przynajmniej cztery razy. Zauważ, że im dłuższy kurs perkusji tym łączna cena jest niższa – w wariancie półrocznym możesz oszczędzić nawet 20%!

Moja oferta skierowana jest zarówno do osób początkujących, jak i do tych muzyków, którzy już posiadają podstawowe umiejętności. Poziom zaawansowania nie ma jednak wpływu na to, ile kosztuje nauka gry na perkusji. Cena za lekcję lub pakiet w każdym przypadku będzie taka, jak we wskazanej rozpisce.

Dzięki mojemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu, każdy miłośnik „bębnów” znajdzie coś dla siebie. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tego typu instrumentem, szybko opanujesz najważniejsze elementy gry. Gdy masz już za sobą podstawowy kurs perkusji, cena będzie obejmować szkolenie, podczas którego doszlifujesz swoje umiejętności, poznasz zaawansowane „rudimenty” czy nauczysz się używać podwójnej stopy. Lekcje zawsze zostaną dostosowane do Twojego doświadczenia i poziomu gry.

Dla osób początkujących dobrym rozwiązaniem może być również proponowana przeze mnie próbna lekcja perkusji. Cena takiego spotkania wynosi 50 zł, ale tylko wtedy, gdy nie będziesz kontynuować ze mną nauki. Jeśli wykupisz kolejną lekcję lub którykolwiek z wymienionych pakietów, za próbne zajęcia nie zapłacisz ani złotówki. To dobry sposób na to, by osoby początkujące przekonały się, czy ćwiczenie z tym konkretnym rodzajem instrumentu jest dla nich. Zapraszam kontaktu i rozpoczęcia swojej przygody z muzyką. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, związane z samym szkoleniem oraz cennikiem nauki gry na perkusji.